додомуІнтернетЗасновник Twitter вважає, що Bitcoin може стати альтернативою долару США

Засновник Twitter вважає, що Bitcoin може стати альтернативою долару США

На думку засновника та екс-керівника Twitter Inc. Д. Дорсі, щось не заважає біткоїну стати альтернативою американській національній валюті. Так мільярдер прокоментував твіт американської співачки Карді Бі.

Вона запитала своїх передплатників, чи здатний Bitcoin прийти на зміну долару США. Фаундер Twitter відповів на це запитання ствердно. Крім засновника Twitter, у реплаях під публікацією музичної виконавиці відписався один із творців мемної цифрової валюти Dogecoin Б. Маркус. Розробник пожартував, що DOGE демонструє більшу стабільність, ніж долар США.

Минулого місяця Д. Дорсі повідомив про відставку з посади керівника Twitter Inc. Його наступником став технічний директор П. Аргавала.

Крім Twitter, Дорси заснував компанію Square, яка спеціалізується на розробці платіжних рішень. Після виходу з Twitter він перейменував її на Block, щоб підкреслити відданість біткоїну. Дорси планує створити на базі Block повноцінну екосистему, до складу якої увійдуть децентралізована криптобіржа tbDEX, аплет Cash App, платіжна платформа Square, криптовалютний проект Square Crypto та стрімінговий сервіс Tidal.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі