додомуІнтернетУ Мережі з'явилися оголошення з пропозиціями про переведення в готівку «ковидної 1000...

У Мережі з’явилися оголошення з пропозиціями про переведення в готівку «ковидної 1000 гривень»

Незважаючи на той факт, що реалізація держпрограми «єПідтримка» почалася буквально днями, в інтернеті вже з’явилися оголошення з пропозиціями про переведення в готівку «ковидної тисячі». За віртуальну 1000 грн. автори оголошень пропонують українцям отримати 200 грн готівкою.

Деталі
По суті, йдеться про централізоване скуповування віртуальних грошей за фіат. Оголошення з пропозиціями про переведення в готівку коштів, що зараховуються на карти «єПідтримка», можна знайти на класифайдах і торгових онлайн-платформах.

Нагадаємо, що відповідно до умов програми 1 000 грн. надається державою вакцинованим українцям у безготівковій формі. Витратити кошти можна за певними урядом статтям. Програма має на меті як стимулювання громадян до вакцинації, так і надання державної підтримки сфери культури.

У Мережі з'явилися оголошення з пропозиціями про переведення в готівку «ковидної 1000 гривень»
«Ковидну тисячу» можна витратити на купівлю квитків у музеї, театри та кінотеатри, книжкової продукції, лікарських препаратів, авіаквитків тощо. Першим виплати коштів, що належать вакцинованим українцям, почав необанк monobank. Віртуальні гроші почали надходити його клієнтам за три доби до офіційного запуску держпрограми.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі