додомуСмартфони«Нова пошта» та Ощадбанк вирішили скласти конкуренцію ПриватБанку та monobank

«Нова пошта» та Ощадбанк вирішили скласти конкуренцію ПриватБанку та monobank

Логістичний оператор «Нова пошта» та державна кредитна організація Ощадбанк вирішили скласти конкуренцію ПриватБанку та monobank. Завдяки партнерству оператора з держбанком клієнтам стала доступна функція ОщадPay, що дозволяє розраховуватися з кур’єрами за доставку безконтактним способом.

На сайті Ощадбанку з цього приводу наголошується, що проект було запущено спільно з платіжною системою Visa. Жодного додаткового обладнання для прийому платежів «Новою поштою» купувати не довелося. Справа в тому, що безготівкова оплата приймається кур’єрами за допомогою Android-програми ОщадPay. Воно дозволяє використовувати мобільні пристрої з NFC-модулями як POS-термінал. Здійснювані таким чином платежі є повністю безпечними.

Для оплати послуг «Нової пошти» можна використовувати як картки з NFC, так і мобільні пристрої у платіжних сервісах Google та Apple. Чек із вартістю оплаченої послуги надсилається через програму «Нової пошти», Viber або SMS.

За словами члена правління Ощадбанку А. Тютюна, безготівкові платежі завоювали фінансовий ринок. Сфера їхнього застосування продовжує розширюватися у всьому світі. Україна щодо цього винятком не є. У очевидних перевагах сервісу “ОщадPay” вже встигли переконатися тисячі українців. Тепер він став доступним для клієнтів логістичного оператора «Нова Пошта».

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі