додомуСмартфониПриватБанк та monobank запустили спеціальні карти для отримання 1000 гривень

ПриватБанк та monobank запустили спеціальні карти для отримання 1000 гривень

Українці із «зеленим» сертифікатом, що підтверджує отримання обох компонентів вакцини, можуть отримати обіцяну президентом «ковидну тисячу» шляхом оформлення спеціальної картки в ПриватБанку або monobank.

Оформлення картки в ПриватБанку
Для оформлення спецкарти вам знадобиться фірмовий мобільний аплет держбанку. Після відкриття програми необхідно перейти у вкладку «Гаманець». Далі потрібно вибрати в підменю «Додати» картковий продукт «Е-Підтримка». Програма запропонує підписати заяву. Після натискання кнопки дані клієнта будуть автоматично надіслані в Дію.

Прийом заявок на виплату «ковидної тисячі» здійснюватиметься через аплет «Дія» з 19.12.2021. Потрібно буде вказати номер оформленої в Приват24 карти, а також погодитися на обробку особистих даних. Скористатися зарахованими на картку коштами можна протягом чотирьох місяців.

Оформлення картки в monobank
Для оформлення картки у monobank необхідно встановити на смартфон останню версію аплету банківського сервісу. Як і у випадку з Приват24, у додатку потрібно вибрати картковий продукт «е-Підтримка».

Незважаючи на той факт, що виплати розпочнуть держава 19 грудня, співзасновник monobank О. Гороховський рекомендує не затягувати з оформленням спецкарти. Зробити це краще завчасно, щоби банківський сервіс встиг передати дані в «Дію».

На стимулювання вакцинації український уряд виділив 8 млрд. грн. Перевести в готівку «ковидну тисячу» не можна. Власники спецкарт зможуть витратити отримані гроші на відвідування спортзалів, концертів, музеїв та кінотеатрів. Крім цього, гроші можна буде витратити на авіаквитки на внутрішньоукраїнські авіарейси та придбання книг.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі