додомуXiaomiНова пральна машина Xiaomi випрає і висушить одяг за годину

Нова пральна машина Xiaomi випрає і висушить одяг за годину

Представивши перший «преміальний холодильник», Xiaomi випустила першу пральну машину лінії «Ексклюзив». Вона отримала назву Xiaomi Mijia Exclusive Edition (10 кг). У неї багато режимів, система дезінфекції, автоматичний диспенсер для рідкого порошку та пом’якшувача.

Xiaomi Mijia Exclusive Edition вміщує до 10 кг та оснащена системою швидкого сушіння. Для її роботи використовується двигун із прямою трансмісією. Відсутність ременя знижує шум та вібрацію.

Серед основних особливостей – вбудована система сушіння і в цілому 22 режими прання. До них відноситься швидкий режим, що дозволяє прати та сушити одяг лише за одну годину. Всі ці функції можна запустити через смартфон.

Пральна машинка із вбудованою сушаркою, здатна продезінфікувати одяг із ефективністю 99%. Вона включає інтелектуальні функції завдяки підключенню до Wi-Fi та автоматичній системі всмоктування порошку та кондиціонера, тому нам не потрібно заряджати її кожен день.

Нова пральна-сушильна машина Xiaomi Mijia Exclusive Edition Xiaomi Mijia Exclusive Edition 10кг буде продаватися в Китаї за спеціальною стартовою ціною 2999 юанів ($470).

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі