додомуXiaomiXiaomi випустила дводверний холодильник із зовнішнім екраном та керуванням зі смартфона

Xiaomi випустила дводверний холодильник із зовнішнім екраном та керуванням зі смартфона

Xiaomi Mijia Refrigerator Exclusive Edition 540L – це новий холодильник, який Xiaomi почала продавати у Китаї. Він позиціонується як флагманське рішення із двома дверцятами «Side by Side». Це робить незалежними зони заморожування та зберігання, розміри яких близькі одна до одної. Вартість холодильника в Китаї – 3499 юанів ($ 549).

Xiaomi Mijia Exclusive Edition 540L – холодильник з внутрішнім об’ємом 540 літрів, розділений на зону заморожування (189 літрів) та зону зберігання та консервації (351 літр).

Xiaomi випустила дводверний холодильник із зовнішнім екраном та керуванням зі смартфона

Ці зони, у свою чергу, розділені на інші підзони, що дозволяє краще зберігати м’ясо чи овочі, а також охолоджувати напої та інші види продуктів. Все це поєднується з тривимірною подачею повітря на 360 º, що дозволяє швидше охолоджувати продукцію, не утворюючи на ній інею або льоду.

Новий холодильник Xiaomi Mijia Exclusive Edition 540L Холодильник Xiaomi Mijia Exclusive Edition 540L має зовнішній екран, на якому ми можемо переглядати всі види інформації, від часу або дати до внутрішнього стану холодильника: температуру, якість повітря та стан компресора.

Новий холодильник Xiaomi Mijia Exclusive Edition 540L ще і «розумний» холодильник, оскільки він має підключення до Wi-Fi, то можна керувати його роботою або просто контролювати її віддалено, зі смартфона.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі