додомуAndroidП'ять новорічних тем для смартфонів Xiaomi

П’ять новорічних тем для смартфонів Xiaomi

Напередодні різдвяно-новорічних свят, що наближаються, ми зібрали 5 тем, які дозволять надати вашому Xiaomi/Redmi/POCO відповідний настрій. Всі наведені нижче набори настройок застосовні для останніх версій MIUI з цифрами 12 і 12.5 у назві. Тож поїхали!

“Різдвяна ялинка”
Тема Christmas Tree характеризується мінімалістичним дизайном та іконками додатків.

П'ять новорічних тем для смартфонів Xiaomi

Різдвяна ялинка у вигляді кольорових точок вдало контрастує з темними шпалерами. Екран блокування оснащений кількома віджетами із вітальним повідомленням, музичним плеєром, часом та календарем.

Центр керування та інші компоненти меню мають темний градієнт, що надає їм сучасного стилю.

«Різдво»
Перше, що привертає увагу в темі Have Christmas, – нестандартне оформлення, з віджетами, що переносять у житло Діда Мороза, кожен з яких оформлений у різдвяній тематиці і містить снігову анімацію.

П'ять новорічних тем для смартфонів Xiaomi

Більш компактні іконки програм мають осучаснений і приємний для очей зовнішній вигляд.

Christmas Red 3
Ще один тематичний пакет кастомізацій у мінімалістському виконанні у кольорах майбутнього свята (яскраво-червоне тло з білими іконками та сніговою анімацією на екрані блокування).

П'ять новорічних тем для смартфонів Xiaomi

При кожному розблокуванні телефону перед очима користувача з’явиться пара сніговиків серед снігопаду.

Healing the snow
Тема, назва якої в перекладі «на великий і могутній» означає «Зцілення снігом», має дуже приємний, доброзичливий та барвистий молодіжний дизайн.

П'ять новорічних тем для смартфонів Xiaomi

Healing the snow перенесе вас у снігове середовище, порадує іконками додатків, що настроюються, і незабутніми віджетами. Снігова анімація також присутня.

Jiyan Christmas
Jiyan Christmas — це тема, в якій є все: анімація екрана блокування, іконки додатків, барвисті шпалери і вбудований сюрприз (подвійний клік на бік екрану дозволить вибрати будь-який фон з більш ніж півтора десятка).

П'ять новорічних тем для смартфонів Xiaomi

Центр управління, виконаний у різдвяному стилі, дозволить відчути дух святкування у всій його незабутній красі.

Для завантаження будь-якого із зазначених рішень потрібно в пошуковому рядку програми MIUI Themes ввести назву пакета кастомізацій, що сподобався, і визначитися зі статусом теми (для безкоштовного користування натисніть «Free», а для отримання максимально повного набору налаштувань — «Premium»), після чого клацніть на « Apply».

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі