додомуТарифи VodafoneVodafone почав надавати абонентам додаткові SIM-картки для ноутбуків та планшетів

Vodafone почав надавати абонентам додаткові SIM-картки для ноутбуків та планшетів

У мобільного оператора Vodafone, що працює в Україні, з’явилася нова послуга. Він почав пропонувати абонентам додаткові SIM-картки для встановлення у ноутбук, планшетний ПК чи смартфон. Послуга називається “Інтернет для другого девайсу”.

Варто зазначити, що додаткова картка буде прив’язана мобільним оператором до того ж номера, що і основна. За рахунок цього абоненти Vodafone зможуть “роздавати” інтернет на другий пристрій у межах свого тарифного плану, а також моніторити витрати інтернет-трафіку і стежити за балансом обох SIM-карт.

Додаткова SIM-картка має спільний баланс із основною SIM-карткою. Її можна використовувати лише для підключення до 3G та LTE-мереж. Надсилання USSD-запитів та SMS-повідомлень додаткова картка не підтримує.

 

Нова послуга надається телекомунікаційною компанією на безоплатній основі, але не всім. Абонентам, які користуються тарифними планами Red business, RED XL та SuperNet Unlim, вона коштуватиме щомісяця 50 грн. Отриману від мобільного оператора допоміжну SIM-карту можна встановити не тільки в ноутбук, планшетний ПК або смартфон, а й автомагнітолу або модем.

Раніше Vodafone вкотре анонсував перегляд тарифів. Ціни на послуги мобільного оператора зростуть із 24 грудня.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі