додомуСмартфониRealme виявилася популярнішою за Xiaomi на «ключовому ринку»

Realme виявилася популярнішою за Xiaomi на «ключовому ринку»

Аналітики Counterpoint визнали Realme найбільш динамічно розвивається брендом мобільних пристроїв на планеті. За 37 місяців компанія поставила на світовий ринок 100 млн од. мобільних пристроїв Realme. У жовтні бренд зайняв в Індії другий рядок за кількістю відвантажених гаджетів. На першому рядку розташувалася компанія Xiaomi.

Відповідно до даних Counterpoint Research, торгова марка Realme контролює 18% ринку Індії. Частка Xiaomi, POCO та Redmi становить 20%. Варто зазначити, що на бренд POCO припадає лише 2,7% поставок. Найбільший попит у індійських споживачів мають «розумні» трубки Redmi. Таким чином, найбільшими гравцями індійського ринку у жовтні стали бренди Redmi та Realme.

Частка Realme у структурі продажів мобільних пристроїв найбільшої в Індії торгової платформи Flipkart, яка підтримується компанією Amazon американського мільярдера Д. Безоса, становила 52%. У цьому немає нічого дивного, оскільки Flipkart є для Realme основним каналом збуту мобільних пристроїв в Індії.

До ТОП-5 брендів із продажу на ринку Індії також вдалося увійти Samsung Electronics (16%) Vivo (13%) та OPPO (10%). За словами президента Realme International BG, наступного року бренд Realme розраховує зайняти перше місце з продажу на індійському ринку, потіснивши свого основного конкурента Xiaomi.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі