додомуAndroidВідомий туристичний сервіс Travala почав приймати до оплати Shiba Inu

Відомий туристичний сервіс Travala почав приймати до оплати Shiba Inu

Клієнти туристичного сервісу Travala зможуть оплачувати послуги SHIB. Криптовалютна спільнота розгорнула в соцмережах масштабну кампанію з просування цієї криптовалюти #SHIBARMY з метою розширення сфери її використання. У листопаді представникам криптоспільства вдалося переконати адміністрацію північноамериканського біржового майданчика Kraken у доцільності включення віртуальної валюти Shiba Inu до лістингу. Прийом номінованих у SHIB депозитів було розпочато біржею наприкінці листопада.

Перед початком прийому SHIB як засіб платежу туристичний сервіс провів серед користувачів Twitter соцопитування. Їм було запропоновано зазначити, підтримку яких цифрових валют слід додати на туристичну платформу. У ході голосування токену SHIB вдалося набрати понад 3,4 млн голосів користувача. Це вдвічі більше, ніж найближчий конкурент.

У листопаді токен SHIB був доданий до лістингу південнокорейської криптобіржі Korbit. Після цього загальна чисельність власників токенів перевищила 1 млн чол. Монета SHIB чудово зарекомендувала себе як гравець ведмежого ринку. Під час нещодавнього обвалення курсу її вартість знизилася лише на 30%. Протягом останніх 24 годин токен SHIB подорожчав на 4%.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі