додомуІнтернетВідомий туристичний сервіс Travala почав приймати до оплати Shiba Inu

Відомий туристичний сервіс Travala почав приймати до оплати Shiba Inu

Відповідно до даних CoinMetrics у листопаді віртуальна валюта Dogecoin забезпечила криптомайнерам рекордну прибутковість. Станом на 13 листопада їхній сукупний заробіток від видобутку цієї криптовалюти вперше в історії перевищив позначку в 1 млрд. USD. До 9 грудня криптомайнери заробили на видобутку Dogecoin 1,08 млрд. USD.

На наведеній нижче діаграмі можна побачити зростання доходу криптомайнерів від видобутку Dogecoin. Станом на 1 січня поточного року їх загальний заробіток від майнінгу мемних токенів дорівнював 108 млн. USD. Завдяки збільшенню популярності криптовалюти він збільшився у кілька разів.

Сукупний дохід майнерів, які видобувають криптовалюту ETH, оцінюється в 18 млрд. USD. Таким чином, вони заробили у 18 разів більше, ніж майнери Dogecoin. Капіталізація Dogecoin складає 22 млрд. USD, тоді як Ethereum – 477 млрд. USD.

Виручка майнерів Dogecoin почала зростати у квітні поточного року. Цього місяця курс криптовалюти помітно збільшився, що змусило криптоінвесторів звернути на неї увагу. На момент підготовки матеріалу за 1 DOGE на криптовалютному ринку давали 0,16 USD. Наприкінці першої декади травня криптовалюта торгувалася на рівні 0,73 USD. Цього року токен DOGE увійшов до ТОП-10 найпопулярніших пошукових запитів Google.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі