додомуAndroidXiaomi MIX 5 буде комплектуватися революційною АКБ із процесором

Xiaomi MIX 5 буде комплектуватися революційною АКБ із процесором

Минулого тижня стало відомо, що Xiaomi розробила передову в технічному плані акумуляторну батарею. Серійне виробництво нової АБК буде запущене китайським вендором у другому півріччі наступного року.

Інженери Xiaomi використали в батареї нового типу преміальні кремнієві електроди. Ніколи раніше жоден виробник смартфонів цього не робив. За рахунок високого вмісту кремнію ємність акумуляторної батареї зростає на 10%. При цьому її габарити залишаються незмінними. Час автономної роботи мобільного пристрою з батареєю наступної генерації зростає у 100 разів. Робота АКБ контролюватиметься окремим чіпом. Висока ймовірність, що першим смартфоном, який отримає революційний акумуляторний блок, стане Xiaomi MIX 5.

Компанія Xiaomi продовжує здійснювати технологічні прориви у сфері виробництва акумуляторів та розробки технологій заряджання. У смартфоні Xiaomi Mi 11 Pro китайська компанія вперше застосувала 200 Вт технологію дротової зарядки. До 100% мобільний пристрій заряджається менш як за 10 хв. Максимальна потужність бездротової зарядки Xiaomi становить 120 Вт. Цього достатньо, щоб зарядити смартфон до 100% за 15 хв.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі