додомуAndroidСеред «найбільш недооцінених смартфонів» 2021 один Xiaomi

Серед «найбільш недооцінених смартфонів» 2021 один Xiaomi

Рік, що минає, був багатий на прем’єри на глобальному ринку смартфонів. Вихід флагманських пристроїв Pixel 6, iPhone 13 та Galaxy S21 широко висвітлювався як у друкованих виданнях, так і в мережевих. Водночас багато гідних моделей смартфонів, які були представлені у 2021 році, опинилося за кадром. Журналісти видань належної уваги їм не приділили. Про недооцінені смартфони вдалося дізнатися завдяки опитуванню, проведеному в інтернеті.

Він був організований адміністрацією веб-порталу Android Authority. Участь в опитуванні взяли понад 1,4 тис. осіб. Їм було запропоновано вибрати недооцінені мобільні пристрої із наведеного переліку, а також вказати свій варіант.

Найбільш недооціненим смартфоном респонденти визнали Sony Xperia III. Він комплектується 120-герцевим 4K-дисплеєм з OLED-матрицею та просунутими у технологічному плані камерами. Смартфон може похвалитися водонепроникним корпусом. Свої голоси за нього дали 35% учасників опитування.

На другому рядку розташувався ASUS Zenfone 8. Цей смартфон набрав 22,5% голосів. Він поставляється на ринок у водонепроникному корпусі, що може похвалитися ергономічним дизайном. Діагональ екрану пристрою складає 5,9 дюйми. Придбати його можна за $630.

Замикає першу трійку смартфон Vivo X70 Pro Plus, який набрав 14,7% голосів. Він є наступником X60 Pro Plus. Пристрій отримав водонепроникний корпус, QHD+ дисплей та підтримку бездротової зарядки.

Серед «найбільш недооцінених смартфонів» 2021 один Xiaomi

До переліку аутсайдерів також увійшли Galaxy A52s 5G, Lenovo Legion Duel 2, Poco F3 GT, Xperia 10 III, Galaxy S21 Ultra та Xperia 5 III.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі