додомуІнтернетКеті Вуд спрогнозувала зростання вартості Bitcoin до 550 000 USD

Кеті Вуд спрогнозувала зростання вартості Bitcoin до 550 000 USD

Провідна криптовалюта може зрости у ціні на 500 000 USD. Це стане можливим завдяки інституціоналам. Такої думки дотримується Кеті Вуд, яка започаткувала компанію Ark Invest.

В ході інтерв’ю кореспондентові CNBC Вуд зазначила, що інституційних інвесторів цікавлять активи, які не мають жодного стосунку до традиційних класів. Вони постійно шукають нових можливостей. Цифрові валюти залучають їх швидким заробітком. По суті криптовалюти вже давно перетворилися на активи нового класу, які ніяк не корелюють із традиційними активами.

За словами Вуд, якщо інституційні інвестори вкладуть у біткоїн хоча б 5% свого інвестпортфеля, вартість основної криптовалюти зросте до 550 000 USD. Віртуальні валюти цікаві інституціоналам насамперед тому, що вони мають слабкі зв’язки із традиційними активами. Це робить їх чудовим інструментом для диверсифікації інвестиційних ризиків.

На момент підготовки матеріалу біткоїн торгувався на рівні 48 135,8 USD (дані Coinbase). Нижче 50 000 USD курс основної криптовалюти просів 9 грудня на тлі дефолту китайського девелопера Evergrande.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі