додомуБанкінгКарти для отримання "ковидної тисячі" від monobank неможливо використовувати за призначенням

Карти для отримання “ковидної тисячі” від monobank неможливо використовувати за призначенням

Monobank є безумовним лідером за кількістю емітованих спеціальних карток, призначених для отримання державної допомоги. Цього тижня клієнти звинуватили його у видачі платіжних карток, які не можна використовувати за призначенням.

О. Покидін, який оформив спецкарту в рамках держпрограми «е-Підтримка» для отримання «ковидної тисячі», звернув увагу на той факт, що на ній немає терміну дії з CVC-кодом. Без цих даних використовувати картку для оплати дозволених покупок у глобальній мережі не можна.

Карти для отримання "ковидної тисячі" від monobank неможливо використовувати за призначенням

Чоловік звернувся із цього приводу до співробітника служби техпідтримки monobank. Йому відповіли, що зазначених реквізитів на картах, що видаються в рамках держпрограми «е-Підтримка», справді немає. Це недоопрацювання банківського сервісу. Найближчим часом її буде виправлено.

Реалізація держпрограми розпочнеться 19 грудня. Її бета-тестування в аплеті Дія розпочалося 13 грудня. Журналістам вдалося дізнатися, що Альфа-банк, Укргазбанк та ПриватБанк видають карти для отримання «ковидної тисячі» з усіма необхідними для оплати покупок в інтернеті реквізитами. За даними співзасновника monobank О. Гороховського, спецкарти в банківському сервісі вже встигли отримати 1,15 млн. українців.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі