додомуІнтернетWhatsApp перестав працювати на смартфонах по всьому світу

WhatsApp перестав працювати на смартфонах по всьому світу

Значна кількість власників iPhone безуспішно намагається запустити програму WhatsApp. В даний час айфони від 13 серії і нижче зіштовхуються зі збоєм. Географія проблеми – весь світ, інформує Gizmochina.

Згідно з численними повідомленнями в “Твіттері”, власники “яблучних” девайсів скаржаться на вихід програми з ладу при кожній спробі його запуску. Через це неможливо ні потрапити до чату, ні прочитати вхідні повідомлення, ні надіслати нові.

За словами експертів, останнім часом в AppStore не було нових оновлень «ВотсАпп».

Примітно, що бета-тестове складання також зіткнулося з багом, що обговорюється. Не виключено, що джерелом проблеми можуть бути неполадки на серверах материнської для «ВотсАпп» компанії «Фейсбук» або пов’язана з помилкою iOS (другий варіант, за запевненням фахівців, виглядає малоймовірним).

За словами громадян, які відписалися в «Твіттері», проблема зачіпає як звичайну, так і бізнес-версію програми. Ситуація ускладнюється тим, що збій охопив не лише нову версію iOS 15.2, а й більш старі збирання.

Причина бага на момент написання статті залишається невідомою. Які саме заходи вживаються для усунення збою, поки що неясно

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі