додомуMIUIТри простих способи покращити якість зйомки у смартфонах Xiaomi

Три простих способи покращити якість зйомки у смартфонах Xiaomi

Камера Xiaomi має широкий набір налаштувань, що дозволяють досягти професійної якості фотографій без навичок зйомки. У цій статті наведено три прості рекомендації, які дозволять вам використовувати камеру свого смартфона максимально ефективно.

Регулювання глибини розмиття у портретному режимі
За умовчанням, портретний режим камери Xiaomi передбачає використання високого рівня розмиття. Як показує практика, корисний такий рівень далеко не завжди. Справа в тому, що він сприяє створенню на фотознімках ефекту перебільшення. Тому рекомендується встановити розмиття заднього фону на прийнятний рівень.

Три простих способи покращити якість зйомки у смартфонах Xiaomi

Для налаштування функції розмиття необхідно активувати портретний режим, після чого тапнути за піктограмою діафрагми. На екрані з’явиться повзунок для регулювання глибини розмиття.

Використання ширококутного об’єктива для портретних фотографій
Найчастіше ширик використовується для отримання ширококутних фотографій. Тим часом потенціал цього об’єктива набагато ширший. Зокрема, його можна використовувати для зйомки. “Ширик” здатний забезпечити фотографії велику глибину за рахунок акценту на оточенні.

Три простих способи покращити якість зйомки у смартфонах Xiaomi

Роздільна здатність основного датчика камери вище, ніж у ширококутного об’єктива. Тим часом використання останнього дозволяє досягти кращих результатів.

Зміна рівнів масштабування
Камера Xiaomi може змінювати масштаб. Для цього достатньо активувати основний модуль, після чого затиснути піктограму 1X. На екрані з’являться всі доступні для користувача рівні масштабування. Щоб змінити масштаб фотознімка, слід провести пальцем праворуч або ліворуч.

Три простих способи покращити якість зйомки у смартфонах Xiaomi

Резюмуючи сказане вище, можна зробити висновок, що камера в смартфонах Xiaomi має широку функціональність. Велика кількість функцій дозволяє настроювати камеру відповідно до потреб конкретного користувача.
Try prostykh sposoby pokrashchyty yakistʹ zyomky u smartfonakh Xiaomi

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі