додомуXiaomiВидалити системні програми у смартфонах Xiaomi можна за допомогою браузера

Видалити системні програми у смартфонах Xiaomi можна за допомогою браузера

У MIUI є багато попередньо встановлених програм, які, як правило, ми не використовуємо. Але їх можна легко позбутися, не встановлюючи програми на свій комп’ютер.

Це досягається завдяки проекту Ya-WebADB, розробленому yume-chan, який був перекладений та адаптований каналом MIUIes, так що видалення зайвих системних додатків у смартфонах Xiaomi стало набагато простішим завданням.

Для цього новий інструмент використовує API WebUSB доступний у браузерах на основі Chromium. Просто зайшовши на adb.miuies.com і підключивши Xiaomi, Redmi або POCO до комп’ютера, можна видалити всі його зловмисне програмне забезпечення або встановлені програми.

Видалити системні програми у смартфонах Xiaomi можна за допомогою браузера

Для реалізації задуманого виконайте такі кроки:

Активуйте параметри розробника у смартфоні.
Після цього перейдіть до Установки> Розширені налаштування> Для розробників.
Опинившись усередині, активуйте параметри налагодження “Налагодження USB”, “Установка через USB” та “Налагодження USB” (Налаштування безпеки).
Виконання цих дій на смартфоні, чи то Xiaomi, Redmi чи POCO буде достатньо для доступу до adb.miuies.com. Необхідно використовувати Chrome або будь-який інший браузер на основі проекту Chromium.

Видалити системні програми у смартфонах Xiaomi можна за допомогою браузера

Далі виконаємо наступне:

Натисніть “Додати пристрій” і виберіть свій смартфон зі списку. Якщо попередні кроки виконані правильно, пристрій має з’явитися.

Виберіть свій смартфон та натисніть “Підключити”.

Видаліть все шкідливе програмне забезпечення з вашого Xiaomi

Потім перейдіть у ліве меню “Видалити Bloatware” > “Видалити всі системні програми” > “Видалити всі програми Xiaomi” або видалити одну за іншою ті програми, які вам не потрібні.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі