додомуІнтернетУсі голосові виклики абонентів Vodafone транслюватимуться через інтернет

Усі голосові виклики абонентів Vodafone транслюватимуться через інтернет

Керівник українського представництва Vodafone О. Устинова дала кореспондентові «Мінфіна» велике інтерв’ю, під час якого поділилася з широким загалом планами мобільного оператора на найближчий час. Як виявилося, компанія Vodafone Україна готується до впровадження технології IP Multimedia Subsystem, яка дозволить абонентам здійснювати телефонні дзвінки через інтернет.

Деталі
Останнім часом українці все частіше телефонують один за одним за допомогою соціальних мереж та месенджерів. На момент зародження цього тренду учасники телекомунікаційного ринку побоювалися, що соцмережі та месенджери можуть позбавити їх частини трафіку. Пізніше з’ясувалося, що для зв’язку між собою за допомогою соціальних платформ і месенджерів абоненти, як правило, користуються мобільним інтернетом.

інтерв’ю з гендиректором Vodafon О. Устіновою

Устинова зізналася, що Vodafone давно використовує тарифну модель, якою байдуже, якими каналами зв’язку користуються абоненти (голосовий або інтернет). Мобільний оператор пропонує клієнтам сервіс. Вони користуються ним на власний розсуд.

Раніше у ролі локомотива розвитку мобільного зв’язку виступали голосові дзвінки. Що стосується інтернету, то він пропонувався абонентам як додаткова послуга. На даний момент основним напрямком для Vodafone є Data. Компанія готується до впровадження технології IMS, яка дозволить використовувати мережу LTE для передачі голосових викликів. Завдяки цьому якість голосового зв’язку значно покращиться. Таким чином, Vodafone почне передавати телефонні дзвінки тими самими каналами, якими зараз передаються дані.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі