додомуAndroidУвімкнення GPS допоможе уникнути надмірного споживання мобільного трафіку

Увімкнення GPS допоможе уникнути надмірного споживання мобільного трафіку

Смартфони стають все більш досконалими, приростаючи фантастичними насамперед опціями на зразок GPS. Незважаючи на її очевидні блага, без ложки дьогтю не обійшлося. Суть проблеми – споживання значної кількості трафіку та, як наслідок, негативний вплив на наданий провайдером тарифний план.

Витрати варіюються залежно від типу використовуваного пристрою. Споживання телефонів Android не таке, як у Apple. Особливо у випадку з Google Maps (у першому випадку, за словами експертів, за кожні 20 хвилин витрачається 5 Мб, у другому – понад 10 Мб).

Крім того, є не такі марнотратні безкоштовні програми на кшталт Waze (точна витрата трафіку за 12 подоланих на автомобілі кілометрів становить 1,43 Мб на “Андроїдах” і 1,21 Мб – на “яблуках”).

Альтернатива смартфонному GPS та спосіб уникнути надмірного споживання трафіку

Тому при плануванні поїздки доцільно ознайомитися з можливостями різних навігаційних програм, тому що економія даних може виявитися дуже значною.

Варіант, при якому не доведеться витрачати жодної копійки – самостійне завантаження карт місцевості та використання автономного режиму. Вказану функцію можна знайти в переважній більшості GPS-навігаторів телефону. Для цього достатньо заглянути до налаштувань Google Maps.

Порядок дій:

Клацніть на свій профіль і дочекатися появи опції ‘Offline Maps’.
Натиснути на «Вибрати свою карту» та вказати конкретну область, яку потрібно завантажити.
Альтернатива смартфонному GPS та спосіб уникнути надмірного споживання трафіку

Після цього вам не доведеться турбуватися про «ненажерливість» GPS.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі