додомуAndroidРозробники WhatsApp анонсували оновлення інтерфейсу та додавання нових функцій

Розробники WhatsApp анонсували оновлення інтерфейсу та додавання нових функцій

Незабаром користувачам WhatsApp будуть доступні кілька нових версій месенджера. Вони зможуть похвалитися оновленим інтерфейсом та наявністю нових інструментів. Про нововведення стало відомо від бета-тестерів для Android, macOS і Windows.

Деталі
З виходом нових версій користувачам месенджера стануть доступні віртуальні олівці різної товщини. Їх можна буде використовувати для підпису фотографій та відео. Крім цього, у WhatsApp з’явиться окремий інструмент, призначений для розмиття зображень. Нові функції знайшли бета-тестерами в Android-версії програми 2.22.3.5. За замовчуванням їх деактивовано.

Десктопна версія WhatsApp 2.2201.2.0, призначена для macOS та Windows, отримала оновлений темний інтерфейс та видозмінений фон. Згідно з інформацією, що є у розпорядженні журналістів мережевого видання WABetaInfo, нововведення на цьому не закінчуються. У нових версіях месенджера з’являться нова вкладка повідомлень з реакціями користувача на пости, а також функція зміни звуку вхідного повідомлення. Точні терміни появи стабільних складання WhatsApp не називаються.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі