додомуAndroidВ роботі Gmail, YouTube, Drive і інших сервісів Google стався глобальний збій

В роботі Gmail, YouTube, Drive і інших сервісів Google стався глобальний збій

Вранці 21 серпня велика частина ключових сервісів Google, включаючи Gmail, Drive, Docs, Meet, Groups, Chat, Keep і Voice, одночасно вийшла з ладу; про проблеми в роботі користувачі почали повідомляти після 7:00 ранку. За даними сервісів Downdetector і Outage.Report, на неполадки скаржаться користувачі по всьому світу – головним чином, в Європі, Північній Америці та Індії. В Україні користувачі теж відчувають проблеми з доступністю і роботою основних функцій перерахованих вище сервісів.

Користувачі Gmail повідомляють, що сервіс постійно видає помилки, листи не надсилаються, а вкладення не завантажуються і не відкриваються. У той же час в Twitter користувачі масово скаржаться на проблеми із завантаженням роликів в YouTube. Сервіс для перевірки працездатності корпоративних сервісів Google підтверджує, що збій зачіпає велику частину сервісів. Google вперше визнала наявність проблем в 8:29 ранку.

Що стало причиною збою поки невідомо. Команда розробників підтвердила, що активно працюють над встановленням причини збою і її усуненням. На момент написання новини (11:09) сервіси Google як і раніше працюють з перебоями.

Оновлене: О 12:10 Google повідомила, що всі сервіси повернулися до нормальної роботи. Що конкретно стало причиною збою так і не сказали.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі