додомуAndroidВласники смартфонів Xiaomi скаржаться на проблеми з популярною функцією у MIUI

Власники смартфонів Xiaomi скаржаться на проблеми з популярною функцією у MIUI

Минулого тижня виробник смартфонів Xiaomi провів спеціалізований онлайн-захід, у рамках якого користувачі змогли поспілкуватися з розробниками MIUI. Вони розповіли їм про проблеми, що найбільш часто виникають.

Однією з таких проблем виявилася некоректна робота вбудованої в MIUI функції заміни неба. При її використанні алгоритми вважають небом усі зображені на фотознімку. Точно визначити межі неба вони не можуть. Розробники MIUI пообіцяли виправити цей баг.

Ще однією проблемою MIUI є некоректна робота функції відтворення відео в аплеті Gallery. Якщо під час відтворення поставити ролик на паузу, він відразу «вилетить». Окрім цього, відеоролики завантажуються надто довго.

Для вирішення цих та інших проблем китайська компанія сформувала спеціальну команду. Розробники, що увійшли до її складу, візьмуть на себе оптимізацію відтворення відеороликів.

Учасники онлайн-заходу попросили розробників відключити функцію автоматичного завантаження файлів у хмару для особистих фотографій. У відповідь вони заявили, що це вже зроблено. Особисті фотографії користувачів у хмару завантажуватись більше не будуть. Це дозволить убезпечити власників смартфонів Xiaomi від можливих інформаційних витоків.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі