додомуГаджетиЗображення справжньою Sony PlayStation 5 витекли в інтернет

Зображення справжньою Sony PlayStation 5 витекли в інтернет

Як це часто буває, за кілька тижнів до офіційної презентації ігрової приставки Sony PlayStation 5, анонс якої очікується в другій половині березня 2020 року, інсайдери отримали в свої руки зображення майбутньої новинки, а проливають вони світло на те, як саме виглядає ця консоль наступного покоління . Джерело не знає, виявиться вона випущена тільки в чорному кольорі, або ж в якихось ще, в тому числі в білому, але це і не так важливо, тому що набагато важливіше те, що саме являє собою дана консоль. На відміну від інженерного зразка приставки, який виглядає трохи дивно, новинка має класичну прямокутну форму з гострими краями, а також логотип компанії-виробника на верхній кришці, яка надає всій консолі більш статусний зовнішній вигляд.

Відзначається, що ігрова приставка PS5 за розмірами трохи крупніше PS4 Pro, однак тільки в ширину і висоту, тоді як в товщину вона навпаки відчутно тонше. На передній частині консолі знаходиться вбудований оптичний привід для дисків, а також світлодіодне смуга, яка відображає поточний стан консолі. Крім того, на цій же самій частині Sony PlayStation 5 можна зустріти два порти USB Type-C з підтримкою потужності до 50 Вт, а також, крім того, цілими чотирма портами USB 3.0, використовуватися які можуть, наприклад, для підключення зовнішніх жорстких дисків, додаткових аксесуарів або інших пристроїв, в тому числі смартфонів, щоб виробляти тим самим їх підзарядку.

 

Геймпад DualShock 5 має відразу кілька значних відмінностей від моделі попереднього покоління. Він став не тільки відчутно більшими DualShock 4, що позитивно позначається на рівні його хвата, але ще і обзавівся повноцінним сенсорним екраном, використовувати який можна, наприклад, для введення тексту або ж виконання якихось швидких дій, перелік яких можна налаштувати в залежності від конкретної відеоігри. Крім того, даний ігровий контролер має спеціальний вібромодуля, здатний імітувати різні ефекти, починаючи з легкої вібрації і закінчуючи дуже сильною переривчастої, немов у головного героя сильно б’ється серце і йому складно точно прицілитися.

Зовнішній вигляд ігрової приставки Sony PlayStation 5 був відтворений на основі патентів японської корпорації, отримати які їй вдалося за останні кілька місяців. Стверджується, що купити консоль PS5 всі бажаючі зможуть за $ 500 , тобто її покупка обійдеться у велику суму грошей, але не занадто велику за сучасними мірками, тому що при продуктивності на рівні 12 терафлопс вона буде коштувати більш ніж удвічі менше , ніж ігровий комп’ютер з аналогічною потужністю. Заробляти гроші компанія-виробник цієї консолі збирається нема на проданих примірниках приставки, а на відеоіграх і різних аксесуарах, продаючи такі звичайно ж за завищеними розцінками. Офіційні продажі ігрової приставки нового покоління почнуться в Україні та інших країнах уже в грудні 2020 року.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі