додомуІнтернетДодаток Instagram тепер використовує QR-коди (замість Nametags) для швидкого переходу до потрібного...

Додаток Instagram тепер використовує QR-коди (замість Nametags) для швидкого переходу до потрібного профілю

У додатку Instagram з’явилася глобальна можливість використання QR-кодів. Завдяки цьому користувач зможе згенерувати QR-код з прямим посиланням на свій профіль, а потім розмістити його в місцях скупчення зацікавленої аудиторії. Після цього люди зможуть просканувати QR-код за допомогою будь-якого підтримуваного програми камери і перейти відразу в профіль.

Основна ідея використання QR-кодів полягала в тому, щоб полегшити представникам бізнесу можливість залучати відвідувачів в свої облікові записи Instagram. Код можна роздрукувати на вивісці, місце проведення виставки, рекламних листівках і т.д. Просто просканувавши код, зацікавлені клієнти швидко потраплять в потрібний профіль без необхідності шукати його самостійно. Вперше дана можливість була запущена в Японії минулого року, а тепер вона вийшла на глобальний рівень і стала загальнодоступною.

Щоб згенерувати QR-код, потрібно перейти в меню налаштувань в своєму профілі і натиснути на пункт «QR-код». Після цього додаток відобразить унікальний код з посиланням на профіль. У цьому ж розділі доступний і вбудований сканер QR-кодів. Створений код можна зберегти у вигляді зображення або ж передати за допомогою інших додатків. Робота функції Nametags (Instagram-візитка), що представляла собою внутрішні QR-коди, які можна було сканувати тільки з камери Instagram, тепер повністю припинена. Розгортання нової функції вимагає часу, тому в навіть на одному пристрої в різних профілях можуть бути доступні як старі Nametags, так і нові QR-коди.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі