додомуІнтернетЕксперт застеріг інвесторів від інвестицій у Bitcoin

Експерт застеріг інвесторів від інвестицій у Bitcoin

На думку керівництва Банку Англії, демонструючі стрімке зростання digital-активи становлять загрозу для банківської системи. У будь-який момент курс Bitcoin може впасти до нуля.

Журналісти BBC поспілкувалися з цього приводу із заступником голови Банку Англії Д. Канліффом. Топ-менеджер одного з найстаріших на планеті Центробанків зазначив, що в digital-активах на кшталт біткоїну людство зберігає не так багато заощаджень. Водночас популярність віртуальних валют стрімко збільшується буквально щодня. Рано чи пізно це стане проблемою. Англійський Центробанк має бути здатний її вирішити.

Згідно з оцінкою англійського регулятора власниками криптовалют у Великій Британії є 2,2 млн чол. Домогосподарства зберігають у цифрових активах 0,1% своїх заощаджень. Середньостатистичний британець тримає у криптовалюті близько 300 фунтів.

За словами Канліфа, окремі віртуальні валюти демонструють вибухове зростання. При цьому вони мають високу волатильність. Теоретично курс будь-якої криптовалюти може впасти до нуля.

Керівництво Центробанку вважає за неприпустиме інтеграцію цифрових активів у традиційну банківську систему. І тут почнуть впливати на суміжні ринки. Дотримуватися можливих ризиків можна лише шляхом розробки відповідної нормативної бази, що регламентує порядок обігу віртуальних валют.

До речі, в Україні звернення криптовалюту також поки що не легалізоване. Глава держави В. Зеленський відмовився підписувати проект закону «Про віртуальні активи». Він повернув його до парламенту із зауваженнями.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі