додомуІнтернетЕксперти назвали 5 криптовалют із «найбільшим потенціалом зростання» наступного року

Експерти назвали 5 криптовалют із «найбільшим потенціалом зростання» наступного року

Криптотрейдер Джейсон Піцціно озвучив назви найперспективніших, з курсової точки зору, альткоїнів. Нижче перераховані ТОП-5 кандидатів на стрімке зміцнення у І триместрі.

Curve Dao Token
Токен CRV, за запевненнями аналітика, найближчими тижнями покине т.зв. «Зону накопичення» і порадує власників стрімким зростанням. Заявлена ​​Піцціно причина курсового ривка – тренд на метавсесвіт.

Вчора ввечері CRV торгувався на позначці $4,94 (+10%/міс.). На піку укріплення в серпні за монету давали майже $54.

Polygon
Умова зростання токена MATIC – продовження сприятливого фону в сегменті альтернативних криптовалют. За наявності такого подорожчав за останній місяць на 8% «полігон» може принести власникам дво-і навіть тризначну прибутковість.

Вартість MATIC вчорашнього вечора коливалася в районі 2-доларової позначки. Історичний рекорд $2,6 зафіксований у травні.

Terra
Перспективи цього альткоина, відомого як LUNA, приблизно такі ж, як і в згаданого вище полігону. Зростання можливе виключно за позитивної динаміки ринку альтернативних цифрових валют, головним драйвером зростання якого Піцціно вважає вихід Ethereum до нових цінових максимумів.

Учора ввечері Terra досягла небаченого раніше курсового показника вище $64 (+40%/міс.)

Stacks
Токен STX за один лише останній тиждень додав у ціні на третину. Найближчими тижнями розвиток висхідного тренду продовжиться, вважає Піцціно.

Курс STX на вчорашній вечір – $2,6. За день до цього, 01.12.2021, альткоїн оновив курсовий рекорд, досягнувши позначки $3,3.

THORChain
Цей альткоїн, відомий як RUNE, успішно пройшов затяжну фазу накопичення і почав радувати власників швидким зростанням, яке може прискоритись у найближчі тижні. У перспективі ж найближчих місяців прибутковість THORChain може виявитися вищою, ніж у дивовижного інвестором ефіру, запевняє Піцціно.

Незважаючи на сприятливий для власників RUNE прогноз, учора ввечері вартість альткоїну знизилася до $10,7.

Результат RUNE на піку зростання – $20,8 (травень-2021).

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі