додомуІнтернетInstagram попався на незаконному зборі даних користувачів

Instagram попався на незаконному зборі даних користувачів

«Фейсбук» знову вляпався в біометричний скандал. Цього разу на зборі відповідних даних попалася дочірня компанія «Інстаграм».

Подача колективного позову в США проти Facebook датована липнем. Суть висунутих користувачами звинувачень – незаконне збирання біометричних даних з метою їх подальшого продажу заради отримання фінансової вигоди. Врегулювати ситуацію Цукербергу вдалося за $ 650 млн.

Зараз в центрі аналогічного скандалу опинився підконтрольний «Фейсбуку» Instagram. Звинувачення на його адресу точно такі ж – збір біометрії користувачів без їх відома заради отримання фінансової вигоди шляхом продажу вкраденого масиву даних.

Заявлений в позові кількість постраждалих – понад 100 мільйонів. Автори документа вказують, що такі дії сервісу порушують чинний закон штату Іллінойс про неприпустимість проникнення в приватне життя громадян. За кожен такий випадок постраждалі вимагають виплати компенсацій в розмірі від $ 1 000 до $ 5 000.

За словами юристів, в поданому ними заяві йдеться про торішні і більш ранніх випадках. На початку цього року адміністрація Instagram таки спромоглася повідомити користувачів про намір збирати персональні дані.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі