додомуБез категоріїКиянці на OLX продали вкрадений у неї телефон

Киянці на OLX продали вкрадений у неї телефон

Мешканка Києва звинуватила OLX і «Нову пошту» в потуранні злочинцям, а поліцію – в непрофесіоналізмі. Суть проблеми – відмова посприяти в пошуку злодія, що вкрав її телефон. Ім’я головної героїні цього репортажу – Ольга Рябчун. У дівчини вкрали дорогий смартфон. При спробі написати заяву в поліцію правоохоронці заявили, що вкрадені телефони вдається знайти «вкрай рідко».

Постраждала вирішила особисто потурбуватися про пошук пристрою і в той же день знайшла оголошення про продаж вкраденого девайса на OLX. Продавець погодився відправити товар «Нової поштою».

Власниця телефону повторно з’явилася в поліцію і розповіла, що зробила за правоохоронців всю їхню роботу. Після цього до дівчини «прикріпили» недосвідчену слідчу-практикантку.

Вдвох вони попрямували в 95-те відділення «Нової пошти» за посилкою. Наявні на руках у Ольги документи на смартфон, чек, коробка і дані про серійний номер апарата таки переконали молоду колегу Шерлока Холмса по розшуковому ремеслу, що телефон в посилці дійсно належить постраждалій.

Проте, отримати назад своє майно власниця не може: «Нова пошта» вимагає грошей, дівчина-поліцейський безпорадно розводить руками, а адміністрація OLX і зовсім послала постраждалу куди подалі.

Виходить, що влада і комерційні структури захищають злодіїв, а добропорядні громадяни залишаються зі своїми проблемами один на один, поскаржилася дівчина на своїй сторінкі в соцмережі.

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі