додомуAndroidTelegram отримав функцію відеодзвінків для Android та десктопної версії

Telegram отримав функцію відеодзвінків для Android та десктопної версії

Один з найпопулярніших месенджерів, Telegram, отримав велике оновлення свого додатку для Android, що дозволяє здійснювати відео-дзвінки. Сьогодні додатки для відеозв’язку популярні як ніколи, особливо якщо ми беремо до уваги країни, де були прийняті жорсткіші заходи з контролю поширення коронавирусной інфекції.

Zoom в одну мить став не просто популярним додатком, а цілою подією, а його творці – мало не мільярдерами. Шматок від цього торта вирішив відрізати і Павло Дуров.

В описі поновлення месенджера повідомляється, що перед нами «альфа»-версія, тому стабільною роботу функції називати не можна . Так чи інакше, ця ж альфа-версія була відправлена ​​на десктопну версію Windows, і вже працює цілком собі непогано.

Telegram отримав функцію відеодзвінків для Android та десктопної версії

Сервіс відео-дзвінків від Telegram не особливо відрізняється від інших додатків. Дзвінки можуть відбуватися прямо з чату, зв’язок тримається стабільно, якщо у вас швидкий Інтернет. І все ж в Telegram є невелика перевага – відносна анонімність завдяки наскрізного шифрування і можливості зв’язку в таємних чатах. В майбутньому Telegram планує додати підтримку групових відео-дзвінків.

Так чи інакше, на даний момент оновлення буде доступно тільки для Android. Telegram звинувачує процес затвердження в App Store в затримки виходу нової версії iOS-додатку. Це звинувачення додається до загального негативного настрою Павла Дурова до американського гіганта.

Telegram отримав функцію відеодзвінків для Android та десктопної версії

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі