додомуMIUIТеми для смартфонів Xiaomi, які змінюють екран блокування

Теми для смартфонів Xiaomi, які змінюють екран блокування

Xiaomi надає користувачам широкий простір для творчості, дозволяючи, серед іншого, «підігнати» екран блокування під свій смак та потреби. Зробити це можна за допомогою численних рішень із асортименту MIUI Themes. Про деякі з них говоритимемо у цій замітці.

 

Якщо екран блокування Xiaomi/Redmi/POCO здається вам занадто нудним, спробуйте ці теми

 

Перша тема нашого сьогоднішнього списку — Pure 2 Pro V12 — давно стала класикою. Завдяки їй, ваш екран блокування “засяє” різними віджетами у мінімалістичному дизайні. Для успішної установки та застосування цього пакета кастомізацій потрібно «відправити» ваш смартфон в Індію, керуючись наведеною тут покроковою інструкцією.

Теми для смартфонів Xiaomi, які змінюють екран блокування

Посилання на завантаження Pure 2 Pro V12 – http://zhuti.xiaomi.com/detail/bd521578-cf2b-4452-a6ab-cc4736765d99.

 

Друга тема із сьогоднішнього переліку – KeyBoard_DWM2 – має сподобатися любителям темного режиму. На відміну від більшості рішень цей пакет кастомізацій витриманий не в чисто чорному кольорі, а в темно-синьому.

Теми для смартфонів Xiaomi, які змінюють екран блокування

KeyBoard_DWM2 не потребує зміни регіону. “Залити” тему можна з MIUI Themes, прописавши її назву у рядку пошуку.

 

Якщо екран блокування Xiaomi/Redmi/POCO здається вам занадто нудним, спробуйте ці теми

 

Якщо ви шукаєте щось більш футуристичне, Holoram_3MDP це те, що потрібно! З цією темою “приходить” екран блокування з неоновим ефектом і прямим доступом до основних програм на кшталт “Камери”, Chrome, “Телефону” і т.д.

 

Знайти KeyBoard_DWM2 можна шляхом надсилання однойменного запиту до MIUI Themes.

 

І, нарешті, останній фігурант нашого сьогоднішнього огляду – тема з невимовною назвою Tạm biệt thế giới 2 – заповнить ваш екран блокування всілякою інформацією та графікою щодо стану пристрою, музичного програвача або погоди.

 

Для установки доведеться поміняти регіону на В’єтнам (порядок дій вказаний у наведеному в першому абзаці посиланням, що індексується) і «залити» Tạm biệt thế giới 2 з http://zhuti.xiaomi.com/detail/e7f27256-3aca-4d .

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі