додомуAndroidTwitter і TikTok можуть об'єднатися в США

Twitter і TikTok можуть об’єднатися в США

Соціальна мережа Twitter обговорює можливе об’єднання c американської частиною TikTok. Про це повідомляє видання WSJ. Детальні умови угоди не розкриваються. У той же час компанія Microsoft не відмовляється від своїх намірів і продовжує обговорювати з китайською соцмережею покупку її частини. Для фінансування операції з TikTok керівництву Twitter може знадобитися допомога інвесторів, пише WSJ.

Про яку суму йде мова, невідомо. Раніше повідомлялося, що Microsoft може заплатити за покупку частини TikTok більш 30 млрд доларів – ринкова капіталізація Twitter на даний момент становить близько 29 млрд доларів, а Microsoft – понад 1,6 трлн дол. Дональд Трамп підписав указ про блокування TikTok в США 7 серпня.

Рішення вступить в силу 15 вересня. Соцмережа може уникнути блокування тільки в тому випадку, якщо її придбає інша компанія. При цьому TikTok не збирається миритися з цією ситуацією і планує 11 серпня подати в суд на адміністрацію Трампа.

Білл Гейтс назвав потенційну угоду Microsoft з TikTok «отруєної чашею». На його думку, придбання Microsoft частини TikTok НЕ буде легким і простим, а сама ситуація виглядає «дуже дивно».

RELATED ARTICLES

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніше

Недавні коментарі